yükleniyor

Blog

Subdomain Nedir? Nasıl Oluşturulur?

Subdomain İngilizce bir kelime olup Türkçe karşılığı ise “alt alan adı”dır. Subdomaini kısaca, domain altına tanımlanan, her biri birbirinden farklı ve bağımsız alt alan adları olarak tanımlayabiliriz. FG Yazılım sitesinden bir örnek ... » İncele.

SMTP E-Posta Hata Kodları ve Açıklamalar

SMTP, internet üzerinden e-posta akışı arkasındaki prosedür olan Simple Mail Transfer Protocol (Basit Posta Aktarım Protokolü) anlamına gelmektedir.E-posta gönderileri birçok nedenden dolayı gönderilen adrese teslim edilemezler. ... » İncele.

Spam Yorum Nasıl Engellenir?

Açık kaynak kodlu WordPress sistem kullananların en büyük sorunları; sayfalarda ve yazı altlarında yer alan yorum kısımlarına gelen, spam yorumlardır. Söz konusu yorumlar kimi zaman öyle içinden çıkılmaz bir hal alır ki, web sitesinin... » İncele.

CSS Nedir? Faydaları Nelerdir?

CSS, sahip olduğunuz web sitesinin daha şık ve görsel açıdan daha fazla estetik görünmesine yardımcı olan muhteşem bir kodlama sistemi olarak biliniyor. Web siteniz içinde yer alan tüm görsel unsuları, CSS yardımıyla yeniden şekillend... » İncele.

Google AMP Nedir? Temel Özellikleri Nelerdir?

Google AMP Nedir? Google tarafından hayata geçirilen AMP, 2016 yılında hizmete sunulan özel bir proje olarak karşımıza çıkıyor. En yalın şekliyle AMP; web sitelerinin mobil sayfalarının daha hızlı açılmasını ve çalışmasını sağlay... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!