yükleniyor

Blog

Web Sayfalarında Error Nedir?

Error; internet üzerinde dolaşırken, ara sıra da olsa karşılaşabileceğiniz can sıkıcı bir durumu ifade ediyor. HTML durum kodları olarak da biline 4 ile başlayan 3 haneli rakam dizileri, farklı mesajlar içerir.Peki, bu durum neden kay... » İncele.

Https’ye Yönlendirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Http yi https e yönlendirme son derece basit bir işlem olmakla beraber kullanıcı işlemlerini güvenli hale getirmek için mühim bir konudur. HTTP aslında her site için default olarak geldiği için standart güvenlik ayarlarını s... » İncele.

2010 Outlook Mail Kurulumu

Microsoft Outlook 2010, hem Microsoft Office 2010 paketine hem de Office’in bazı sürümlerine eklenmiştir. Bu üçüncü taraf e-posta istemcisi, Outlook 2013’e işlev bakımından benzerdir.  Kullanışlı arayüzü, Türkçe menü seçenekleri ... » İncele.

SSL Sertifikası Nedir?

SL (Secure Sockets Layer) Sertifikası, sunucu ile kullanıcı arasındaki verileri şifreleyerekweb sitelerinde gerçekleşen veri trafiğini güvenli hale getirmek için kullanılan katmanlardır.Türkçe adıyla Güvenli Giriş Katmanı yani SSL hos... » İncele.

Hosting Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Hosting, kelime olarak barındırma anlamına geliyor. Hosting hizmeti sunan sistemleriözetleyecek olursak, çok iyi bir internete bağlı olan normal bir bilgisayara göre daha güçlübilgisayarların içerisinde çeşitli bilgilerin tutulduğu ve... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!