yükleniyor

Blog

Yahoo Mail Temel Özellikleri Ve Avantajları Nelerdir?

Elektronik posta, kağıt üzerinden gönderilen postalardan çok daha hızlı ve çok daha çabuk biçimde gönderilen kişilere erişiyor. Böylesine bir benzetme yapmak elbette teknoloji tutkunlarını güldürebilir ancak işin gerçek boyutu elektro... » İncele.

Domain Satın Almadan Önce Göz Önünde Bulundurlması Gereken 5 Şey

avuk mu yumurtadan, yumurta mı tavuktan? Ya da, küçük işletmeler dünyasında Domain mi şirket isminden, şirket ismi mi Domain’den önce gelir? İlki hala gizemini korurken, ikincisini çözdük. Markalaşma veya iş kurmaktan bahsedeceksek, D... » İncele.

F Klavye Nasıl Doğdu? Özellikleri Nelerdir?

F klavye ilk olarak 20 Ekim 1955’te kullanıma sunuluyor. Ancak o dönem itibariyle büyük ilgiyle karşılanan F klavye; geliştirilen teknolojik cihazların Q klavye ile sunulması karşısında popülaritesini hızla kaybediyor. Yakın zamanda 2... » İncele.

E-Ticaret Kanunu Nedir? Neleri Kapsar?

Türkiye’de elektronik ticaret alanındaki kanuni düzenlemeler Avrupa ve Amerika’da olduğu gibi kapsamlı bir çerçeveye oturmuyor. Ancak e-ticaret hacmi her geçen gün büyüyor. Dünya çapında e-ticaret hacminin 2021 yılında 4,2 trilyon dol... » İncele.

Dijital Para Nedir? Gelecekte Neler Öngörülüyor?

Dijital para ya da diğer bir ifadeyle sanal para, günümüzde en sık duyduğumuz teknoloji kavramları arasında yer alıyor. Aslında, onu bir kavram olarak düşünmek oldukça doğru ancak maddi olarak da bir karşılığının bulunması onu daha sa... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!